Strona Dzielnicy Bemowo Strona Biuletynu Informacji Publicznej powrót na główną stronę napisz do nas
Doświadczenie i edukacja

Anna Rasińska, ur. 1979 r.

Mgr psychologii, absolwentka Wydziału Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego, specjalizacja - psychologia kliniczna

Ukończyła 4 letnie studia podyplomowe - "Systemowa Terapia Rodzin", prowadzone przez Ośrodek Psychoterapii Systemowej w Krakowie, rekomendowane przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne. Ukończyła również szkolenia uzupełniające z zakresu psychoterapii psychodynamicznej, psychoterapii w podejściu egzystencjalnym - Gestalt oraz w podejściu poznawczo-behawioralnym, prowadzone przez Ośrodek Psychoterapii Systemowej w Krakowie.

Doświadczenie zawodowe zdobywała m.in. w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie - Klinika Psychiatrii Dzieci i Młodzieży oraz w Środowiskowym Domu Samopomocy dla pacjentów z diagnozą psychiatryczną, gdzie prowadziła terapię indywidualną oraz współprowadziła terapię grupową.

Od 2006 roku jest etatowym pracownikiem Specjalistycznej Poradni Rodzinnej Dzielnicy Bemowo miasta stołecznego Warszawy, gdzie prowadzi konsultacje psychologiczne, psychoterapię indywidualną, rodzinną oraz psychoterapię małżeństw i par.

W pracy terapeutycznej łączy koncepcje myślenia systemowego i psychodynamicznego, korzysta również z ukończonej, własnej terapii treningowej, zarówno indywidualnej jak i grupowej.