Strona Dzielnicy Bemowo Strona Biuletynu Informacji Publicznej powrót na główną stronę napisz do nas
Doświadczenie i edukacja

Kriegelewicz Olga, ur. 1979, specjalista pracy z rodziną, psycholog

Ukończyła studia magisterskie ze specjalnością psychoterapia na Wydziale Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego. Jej praca doktorska, napisana w trakcie studiów doktoranckich na tym samym wydziale, podejmuje problematykę systemowego rozumienia rodziny i wyznaczników satysfakcji małżeńskiej.

Ukończyła 2,5-letnie szkolenie podyplomowe "Podejście systemowe w terapii rodzin" organizowane w ramach Krakowskiej Fundacji Rozwoju Psychoterapii i atestowane przez Sekcję Naukową Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Brała udział w licznych konferencjach, sympozjach i warsztatach z zakresu psychoterapii rodzinnej i małżeńskiej. Obecnie kontynuuje szkolenie z zakresu terapii par w Laboratorium Psychoedukacji.

W naszej poradni prowadzi psychoterapię rodzinną, małżeńską i indywidualną. Ponadto współpracuje z Wydziałem Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego w ramach działalności naukowo-dydaktycznej i zajmuje się prowadzeniem szkoleń.

Fascynuje ją twórczość Salvadora Dali. Lubi europejskie i koreańskie kino, matematykę, teatr i urokliwe, przytulne kafejki. W wolnych chwilach chętnie oddaje się odrobinie szaleństwa w miłym towarzystwie, szusując na skuterze śnieżnym lub skacząc na paralotni, ale cieszą ją również momenty wyciszenia - dobra książka, aromatyczna herbata i mruczący do ucha kot.