Strona Dzielnicy Bemowo Strona Biuletynu Informacji Publicznej powrót na główną stronę napisz do nas
Doświadczenie i edukacja

Rafał Milewski, ur. 1973, starszy specjalista pracy z rodziną

Ukończył studia magisterskie na Wydziale Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego w 1998 roku oraz studia doktoranckie w 2005 roku. Przez kilka lat pracował jako trener umiejętności społecznych, prowadząc szkolenia dla osób pracujących w sektorze pozarządowym (posiada certyfikat jakości szkoleń I stopnia Stowarzyszenia Trenerów Organizacji Pozarządowych), biznesowym i w administracji w Polsce i za granicą (Albania, Bułgaria).

Jest mediatorem wpisanym na listę mediatorów stałych przy prezesie Sądu Okręgowego w Warszawie i członkiem zarządu Stowarzyszenia Mediatorów Rodzinnych.

Pracował także jako psycholog kliniczny w Instytucie Matki i Dziecka w Warszawie (Poradnia Audiologiczna), prowadząc konsultacje dla dzieci z różnorodnymi zaburzeniami rozwojowymi i ich rodzin. Był wychowawcą w Klubie Inteligencji Katolickiej.

Jest autorem publikacji naukowych oraz poradników mediacyjnych. W 2004 roku ukończył studia podyplomowe - "Systemowa terapia rodzin" w Zakładzie Terapii Rodzin Kliniki Psychiatrii Collegium Medicum UJ i pracuje w Specjalistycznej Poradni Rodzinnej prowadząc terapię rodzin, mediacje oraz konsultacje.

Prywatnie, mąż oraz ojciec trójki dzieci. Nie ma telewizora, psa, kota ani rybek. Ale ma kawałek własnoręcznie zasianego trawnika pod Warszawą, rower i zna esperanto. Lubi oddawać się lekturze Pawła Huelle, Stefana Chwina i Jerzego Pilcha oraz gotować w weekendy.